west Wróć do aktualności

Półbuty i trzewiki SIR SAFETY - nowość w naszej ofercie!

Półbuty i trzewiki SIR SAFETY - nowość w naszej ofercie!
Prawdziwa rewolucja w obuwiu roboczym!

Nowość w naszej ofercie, obuwie z serii SIR FUTURE powered by Responder Tech, modele JET S1P, MAIA S1P, TURKANA S3, TONGA S3 oraz SNAKE S3 to tysiące kulek z ETPU (spieniony termoplastyczny poliuretan) o wysokiej elastyczności i sprężystości, połączonych ze sobą stabilnym, wysokoodpornym związkiem w służbie Twoich stóp.

Technologia Responder® pozwoliła na stworzenie kontrolowanej mieszanki o ultra niskiej gęstości, która pochłania wstrząsy w fazie podparcia o wartości 90% wyższej niż limit wymagany przez normę EN ISO 20345. Magazynuje ona energię i oddaje ją z powrotem do stopy w fazie wybicia . Ta nowa koncepcja amortyzacji pomaga oszczędzać energię znacznie dłużej niż tradycyjne podeszwy, zapewniając użytkownikowi najlepszy zwrot energii na rynku, wraz z bezprecedensową kontrolą, stabilnością i zdolnością do adaptacji.

Podeszwa Responder® obejmuje całą powierzchnię stopy, zapewniając elastyczność i pełną dynamiczną amortyzację. Gumowa podeszwa zewnętrzna z głębokimi podłużnymi rowkami podkreśla elastyczność podeszwy i zapewnia doskonałą przyczepność na wszystkich rodzajach powierzchni. Stabilizator pięty zapobiega zmęczeniu stopy i poprawia stabilność stopy. Połączenie wszystkich tych elementów pozwala na płynne poruszanie się stopy i wyjątkową progresję kroku.

Producenci

Oferujemy towar sprawdzonych i renomowanych producentów

ATG

Blaklader

BLS

CXS

Cerva

Cofra

Elten

Univet

Snickers

SIR

Singer

Portwest

Planam

Mascot

Malfini

Ledlenser

Jori

Guide

Filter

DeltaPlus

PROS

Stalco

ARTRA

KASK Safety

COVERGUARD

NLG

MECHANIX WEAR

ROOTS ORIGINAL

U-POWER

INDUSTRIAL STARTER

ArtPol Kontakt

Kontakt

Oferujemy towar sprawdzonych i renomowanych producentów

room Narwicka 19B,
80-557 Gdańsk Sprawdź w Google Maps arrow_forward
access_time Godziny pracy:
Pon. – Pt. 7:00 – 16:00
phone +58 342 04 31 email artpolgdansk@wp.pl